Home Forums BB Form Дорожьо-транспортні події України

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • louisdelatte
  Guest
  Post count: 3607

  Ми, українці, кожен день є учасниками автодорожнього руху. Будь-яка дтп, випадки безцеремонності і насильства формують загрози для життя і здоров’я громадян.
  Ми вважаємо, що постійне оповіщення про злочини на дорозі це один з самих дієвих методів їх профілактики.
  Проект DTP UA TOP-UA стартував як громадянська позиція однієї людини, однак за всі роки роботи обріс приятелями, учасниками і прихильниками. Кожного дня в проекті бере участь велика к-сть небайдужих громадян, які читають, дивляться, діляться, вчаться, поширюють . В кінцевому підсумку ми всі дружно більш серйозно ставимося до того, що відбувається в нашій країні.
  Dtp-ua надає оперативну і досконалу інформацію про дорожні пригоди, надзвичайні і злочинні ситуації.
  Швидко оповіщаючи читачів в соціальних мережах і в державних каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь поміняти свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу потерпілим, допомогти відшукати винуватців або очевидців, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не давати собі повторювати помилки інших людей.
  Надаємо шоферам основу для роздумів і цінні поради, як не потрапити в дтп або послабити тягар наслідків … Як добре поводитися на дорозі або на парковці.

  Щодня обробляються 10-ки звісток про ДТП, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Ми робимо прямі ефіри з місць дтп.
  Часто наші читачі миттєво повідомляють про події, які ще невідомі ні міліції, ні іншим службам. Це рятує життя або економить вільний час учасників руху на дорозі, іноді навіть допомагає знайти зниклу людину.
  Крім власних інформаційних платформ, ми близько співпрацюємо зі змі, відкриваючи характеристики надзвичайних пригод, доповідаючи інформацію прямо з місць подій, а також коментуємо проблеми безпеки і профілактики порушень на дорогах .

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Дорожьо-транспортні події України
Your information: